Team

Jaïr Stranders, artistiek leider & initiatiefnemer
jair@theaternadedam.nl

Bjorn Uyens, zakelijk leider
bjorn@theaternadedam.nl

Bo Tarenskeen, dramaturg & initiatiefnemer
bo@theaternadedam.nl

Hanna Timmers, producent jongerenprojecten 
hanna@theaternadedam.nl

Inger Stam, producent Theater Na de Dam producties
inger@theaternadedam.nl

Vyne de Ruyter, productie & programmering
vyne@theaternadedam.nl

Juliska Retra, marketing & communicatie
juliska@theaternadedam.nl

Steffie van der Horst, marketing & communicatie support
steffie@theaternadedam.nl

Theater Na de Dam is bovendien mede mogelijk dankzij de inzet van vrijwilligers.